Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa

 Grupa Saatchi & Saatchi Poland  (Saatchi & Saatchi Poland / Interactive Solutions)

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.

Agencja Reklamowa Roku 2017 (KTR 2017), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w agencji reklamowej i znajomość zagadnień BTL będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • pozytywne nastawienie do zadań powtarzalnych i duża dbałość o szczegóły
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office
  • zaangażowanego w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • cierpliwość, sumienność, skrupulatność i uważność
  • pracowitość
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji i ciekawość ludzi

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie materiałów BTL (gazetki, ulotki, materiały POS)
  • współpraca z działami ATL oraz Digital
  • przygotowywanie kosztorysów
  • organizacja sesji zdjęciowych

OFERUJEMY:

  • pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
  • swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u
  • pracę w międzynarodowym, przyjaznym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • swobodną wymianę myśli, indywidualny styl pracy, atmosferę w której możesz rozwinąć skrzydła
  • 90 minut tygodniowo na naukę i rozwój
  • krótszy dzień pracy w piątki :)
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data included in my job offer advertised by Interactive Solutions Sp. z. o. o., Wisebase Sp. z. o. o. (hereinafter: the Administrator) for the purposes of the recruitment process (according to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997, Journal of Laws of 2002, No. 101, item 926 with further amendments). At the same time I agree to the entrusting of my personal data for the purpose of its further processing for the needs specified under item 1 above to the following entity: Interactive Solutions Sp. z. o. o., Wisebase Sp. z. o. o. (hereinafter: the Capital Group).The consent specified under items 1 and 2 above includes the processing of data in any and all present and future recruitment processes for all job positions within the organizational structures of the Administrator and the Capital Group.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się