Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Account Executive

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji, istniejącą na rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Pomoc przy realizacji projektów reklamowych dla klientów agencji z wykorzystaniem narzędzi z zakresu marketingu zintegrowanego,
    • Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. Kreacja, DTP, Produkcja),
    • Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami,
    • Bieżąca współpraca z zespołem w zakresie realizowanych projektów i ich efektów.

    Wymagania:

    • Roczne doświadczenie związane z obsługą klienta w agencji reklamowej,
    • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i elastyczność działania,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Sprawna obsługa pakietu Office,
    • Chęć doskonalenia zawodowego.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej agencji reklamowej,
    • Obsługę znanych, renomowanych klientów,
    • Inspirującą atmosferę, możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań,
    • Zespół doświadczonych, zaangażowanych specjalistów,
    • Dobrego ducha pracy zespołowej.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku:

    W temacie maila prosimy podać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)”