Oferta pracy

Junior Account Manager Gaming and E-Sports

DREAM MACHINES SPÓŁKA Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem, międzynarodowa firma Dream Machines www.dreammachines.pl poszukuje do swojego zespołu Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży. Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla graczy. Oferujemy najmocniejsze laptopy gamingowe na rynku a także profesjonalne peryferia z których korzystają nawet wybitni esportowcy. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych rozwiązań dla wszystkich gamerów. Jeżeli jesteś osobą, która interesuje się technologiami, masz doświadczenie w sprzedaży i rozróżniasz CPU od GPU, to ta pozycja jest dla Ciebie!

Obecnie szukamy ambitnego i dynamicznego Junior Account Manager, który będzie odpowiedzialny za przedstawianie produktów, pozyskiwanie i rozwój relacji z partnerami oraz realizowaniu wyznaczonych celów w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie.

Obowiązki:

  • Realizowanie strategii i planów sprzedażowych.
  • Budowanie i rozwój relacji z klientami.
  • Umawianie spotkań oraz konferencji z nowymi partnerami.
  • Wsparcie w tworzeniu ofert dla kluczowych klientów.
  • Rozwijanie portfolio Dream Machines na platformach partnerów

Kwalifikacje:

  • 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży będzie atutem.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Zrozumienie rynku IT / Gaming i nowoczesnych trendów.
  • Biznesowy poziom polskiego, rosyjskiego, komunikacyjny angielski będzie plusem.
  • Ukończenia studiów zarządzania / sprzedaży / marketingu będzie dodatkowym atutem.

Umiejętności:

  • Samodzielność
  • Przyjmowanie odpowiedzialności
  • Zdolność do zarządzania wieloma zadaniami
  • Gotowy do uczenia się i dzielenia się doświadczeniem
  • Dobre zarządzanie czasem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Służbowy laptop do gier oraz mysz
  • Wygodne środowisko pracy
  • Biuro na Mokotowie z dobrym połączeniem z komunikacją miejską
  • Zróżnicowany zakres pracy
  • Rozwój w międzynarodowym zespole
  • Pracę na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy