Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Account Manager / Młodszy Opiekun Klienta (IT)

CRESTT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Mailowy, telefoniczny i bezpośredni kontakt z Klientami Biznesowymi;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi;

  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klienta;

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych;

  • Współpraca z innymi zespołami firmy w zakresie kompleksowej obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Cechuje Cię otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;

  • Posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe w sprzedaży;

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, zwłaszcza przez telefon;

  • Wolisz budować relacje z Klientami, niż tylko prezentować ofertę;

  • Masz pozytywne podejście i nie zamartwiasz się długo napotkanymi trudnościami;

  • Tworzysz i mnożysz szanse, zamiast tylko na nie czekać;

  • Szukasz miejsca do rozwoju, partnerskiego podejścia i wspierającego zespołu :)

  • Mile widziane: udokumentowane sukcesy w sprzedaży oraz umiejętność generowania leadów sprzedażowych z kanałów online.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (min. ¾ etatu);

  • Stabilne zatrudnienie i przejrzysty system wynagrodzeń bez limitów = zawsze gwarantowana podstawa + prowizja zależna od Twoich wyników sprzedaży;

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie;

  • Po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Biuro w dogodnej lokalizacji (okolice metra Pole Mokotowskie);

  • Nieformalna kultura organizacyjna ;);

  • Niezbędny sprzęt do pracy (laptop + telefon);

  • Wyjścia integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CRESTT sp. z o.o.

Crestt jest firmą świadczącą usługi informatyczne w obszarze integracji danych, zaawansowanej analityki oraz wynajmu specjalistów IT. Firma powstała na początku 2017 r. i rozwija się bardzo dynamicznie, osiągając wzrost obrotów o 100% rok do roku. Zatrudniamy obecnie ok. 120 pracowników i współpracowników i realizujemy projekty informatyczne głównie dla dużych i zagranicznych firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej, IT oraz logistycznej. W związku z planami rozwoju naszego biznesu w Polsce i za granicą poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Prawnika.

Przewiń do profilu firmy