Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Account Manager

LEAD INVESTMENTS sp. z o.o.

3 0004 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Abrahama 18

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i dbanie o długotrwałe relacje z wydawcami i reklamodawcami serwisu MyLead

  • Kontakt i wsparcie dla polskich i anglojęzycznych klientów

  • Pozyskiwanie nowych wydawców i partnerów

  • Działania promocyjne i marketingowe, dzięki którym marka MyLead stanie się jeszcze bardziej widoczna dla publiczności globalnej;

  • Wszelkie inne zadania, które wspomogą support MyLead i funkcjonowanie całego serwisu

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych pojęć związanych z marketingiem online, branżą ecommerce

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Łatwość nawiązywania nowy kontaktów

  • Czasu niezbędny do wykonywania swoich obowiązków (nie szukamy osoby “na chwilę”)

  • Biegła obsługa komputera

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 3 000 - 4500 brutto

  • Pracę zdalną

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub b2b

  • Elastyczne godziny pracy, bez problemu połączysz pracę np. ze studiami

  • Możliwość pracy zmianowej

  • Dostęp do platformy WorkSmile, dzięki której możesz korzystać z karty Multisport czy LuxMed

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Poznanie specyfiki funkcjonowania branży marketingu afiliacyjnego

  • Pracę w środowisku startupowym (nowe technologie, innowacyjne produkty i usługi)

O nas

MyLead to nowoczesna firma z branży internetowej. Od ponad 7 lat zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad 200 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata. MyLead to portal posiadający wiele nagród. Znajdujemy się na 16-tym miejscu wśród 50-ciu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według globalnej firmy badawczej Deloitte.