Oferta pracy

Account Manager

WILLSON & BROWN sp. z o.o.

Muszkieterów 15C

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami Zagranicznymi i Krajowymi

  • Pozyskiwanie zamówień od klientów oraz poszukiwanie możliwości rozwoju współpracy z Klientami

  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami

  • Planowanie i realizacja poszczególnych projektów POS (Point of Sale) od fazy oferty do odbioru końcowego

  • Przygotowywanie prezentacji ofertowych i produktowych na potrzeby Klienta

  • Współpraca ze wszystkim działami wewnętrznymi firmy realizującymi projekt sprzedażowy

  • Raportowanie postępów i wyników prac

  • Rozwijanie wiedzy o produktach POS

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w projektach sprzedażowych i zarządzaniu projektami

  • Umiejętność skutecznego diagnozowania i kreowania potrzeb Klienta w zakresie materiałów POS

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i sumienności

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne, marketing, zarządzanie lub ekonomiczne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych w oparciu o najnowsze technologie

  • Mobilne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami, a nasze produkty trafiają do klientów w ponad 60 krajach.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.

Przewiń do profilu firmy