Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Account Manager

2 koma 7 O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Specjalista

2 KOMA 7 to agencja komunikacji marketingowej obsługująca znane marki z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG. Zajmuje się ich komunikacją oraz organizacją eventów - konferencje prasowe, open day'e. Nasze realizacje można obejrzeć na Instagramie @2koma7.

Zakres obowiązków

  •  Realizacja kampanii z zakresu Influencer Marketingu
  •  Realizacja strategii działań Public Relations
  •  Przygotowywanie materiałów prasowych
  •  Komunikacja z dziennikarzami i influencerami
  •  Koordynacja działań między agencją a klientem i podwykonawcami agencji

Nasze oczekiwania

  •  Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji PR, eventowej lub marketingowej)
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  •  Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  •  Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  •  Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  •  Inicjatywa w działaniu i zaangażowanie
  •  Talent, pomysłowość i kreatywność, poczucie estetyki
  •  Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  •  Świeże spojrzenie, otwarty umysł
  •  Dobra organizacja pracy
  •  Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  •  Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  •  Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  •  Stabilne warunki zatrudnienia
  •  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne