Junior Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W @Cheil Poland, polskim oddziale agencji reklamowej Cheil Worldwide, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(Junior) Account Manager

Wymagania:

  • co najmniej 2-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej,
  • doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanych kampanii z zakresu atl/btl/interactive,
  • doświadczenie w koordynacji kampanii btl (kreacja, przygotowanie do druku, produkcja, logistyka),
  • umiejętność koordynacji kampanii digitalowych (np. kampanii display, landing page),
  • doświadczenie w pracy ze studiem DTP i działem logistyki będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dużej organizacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, warunek konieczny.

Zakres obowiązków:

  • budowanie relacji z klientem,
  • koordynacja projektów z zakresu atl/btl/interactive,
  • tworzenie kosztorysów oraz harmonogramów,
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów,
  • kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu,
  • współpraca z pozostałymi działami,
  • analiza konkurencji.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pakiet pracowniczych benefitów (karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna),
  • wyjątkową, twórczą atmosferę w gronie najlepszych specjalistów na rynku,
  • pracę przy kampaniach dla międzynarodowego, rozpoznawalnego klienta.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, a nasza oferta Twoje, to wyślij swoje CV przez funkcję Aplikuj.

Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy: https://www.facebook.com/poland.cheil/

bottom