Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W @Cheil Poland, polskim oddziale agencji reklamowej Cheil Worldwide, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    (Junior) Account Manager

    Wymagania:

    • co najmniej 2-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej,
    • doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanych kampanii z zakresu atl/btl/interactive,
    • doświadczenie w koordynacji kampanii btl (kreacja, przygotowanie do druku, produkcja, logistyka),
    • umiejętność koordynacji kampanii digitalowych (np. kampanii display, landing page),
    • doświadczenie w pracy ze studiem DTP i działem logistyki będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientami,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • samodzielność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu w dużej organizacji,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, warunek konieczny.

    Zakres obowiązków:

    • budowanie relacji z klientem,
    • koordynacja projektów z zakresu atl/btl/interactive,
    • tworzenie kosztorysów oraz harmonogramów,
    • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów,
    • kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu,
    • współpraca z pozostałymi działami,
    • analiza konkurencji.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • pakiet pracowniczych benefitów (karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna),
    • wyjątkową, twórczą atmosferę w gronie najlepszych specjalistów na rynku,
    • pracę przy kampaniach dla międzynarodowego, rozpoznawalnego klienta.

    Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, a nasza oferta Twoje, to wyślij swoje CV przez funkcję Aplikuj.

    Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy: https://www.facebook.com/poland.cheil/

    bottom