Junior Account Manager

Totalmoney.pl sp. z o.o.O firmie

  • 02-092 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 16

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Totalmoney.pl to dynamicznie rozwijająca się spółka z tytułem Kincentric Best Employer 2019.
Jesteśmy częścią Wirtualnej Polskiej Holding, a naszych rękach znajdują się największe portale dla finansowego e-commerce.

Do naszego teamu szukamy fajnego człowieka, który przy okazji jest też świetnym specjalistą. Korporacyjne mamy tylko biuro. U nas możesz być sobą, a przy okazji rozwijać swoje zdolności i kompetencje. Stawiamy przede wszystkim na ludzi.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • zbudowanie i utrzymanie aktywnego portfela kluczowych dla Firmy klientów z branży finansowej (projekt Totalmoney.pl) oraz sprzedaży pudełkowych projektów domów (projekt Extradom.pl),
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • śledzenie trendów w powierzonej branży klientów.

 Jeżeli...

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży B2B),
  •  znasz zagadnienia digital marketingu,
  •  interesujesz się branżą e –commerce i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w tym obszarze,
  •  masz wysokie zdolności interpersonalne,
  •  z łatwością prowadzisz prezentacje i negocjacje handlowe,
  •  możesz pochwalić się doskonałą organizacją czasu, systematycznością działania, terminowością,
  •  komunikatywnie znasz język angielski,

  ...dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera w branży e-commerce,
  • współpracę z doświadczonym zespołem,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • długofalową współpracę przy ciekawych projektach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy