Logo Pracuj.pl

Junior Account Manager z językiem angielskim

BETASOAP sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

BETASOAP sp. z o.o.

Juliana Ursyna Niemcewicza 26

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów biznesowych z klientami Spółki zgodnie z ustalonymi wytycznymi
  • współudział w realizacji projektów prowadzonych przez Dział Sprzedaży i Rozwoju
  • współpraca z pozostałymi pionami w firmie w zakresie realizacji prowadzonych projektów
  • opracowywanie zestawień, raportów, analiz i innych dokumentów zgodnie z procedurami firmy
  • prowadzenie korespondencji i rozmów z klientami firmy w powierzonym zakresie
  • organizacja oraz udział w spotkaniach biznesowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego , w tym języka biznesowego (korespondencja handlowa, rozmowy telefoniczne)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub innego obcego będzie dodatkowym atutem
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office (w tym Excel – warunek konieczny) oraz Power Point
  • umiejętności pracy z dużą ilością informacji pod presją czasu
  • analitycznego, wielozadaniowego myślenia
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, inicjatywy, pozytywnego nastawienia
  • terminowości i dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole i umiejętności komunikacyjnych
  • prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

W temacie maila proszę podawać nazwę stanowiska z dopiskiem JAMJA. Termin nadsyłania dokumentów upływa 15.06.2023

Betasoap jest firmą działającą na polskim rynku od 1991 roku w modelu B2B. Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu mydeł, opracowanego w odpowiedzi na potrzeby wymagających zleceniodawców. Specjalizujemy się w produkcji mydła w kostce: kosmetycznego, toaletowego, nieprzezroczystego, półprzezroczystego (glicerynowego) i transparentnego. Ponadto, jesteśmy producentem i dostawcą bazy mydlanej – tradycyjnej oraz półprzezroczystej (glicerynowej), a także komponentów używanych do produkcji detergentów piorących i czyszczących.

Junior Account Manager z językiem angielskim, Juliana Ursyna Niemcewicza 26, Ochota, Warszawa