Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-10
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-02-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FitAdept to platforma dla certyfikowanych trenerów personalnych i ich podopiecznych dla których stworzyliśmy nową jakość treningu personalnego

    W chwili obecnej obsługujemy ponad 2000 treningów personalnych miesięcznie i w związku z dynamicznym rozwojem rozszerzamy nasz zespół i chcemy stworzyć solidny fundament do dalszego rozwoju. Polujemy na profesjonalistów. Doceniamy ludzi z genotypem start-upowca, którzy doskonale odnajdują się w wibrującym środowisku szybko rozwijającej się firmy internetowej.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Chęci rozwoju w kierunku sprzedaży i obsługi klienta
    • Nastawienia na cele, aby było Ci łatwiej realizować zadania
    • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami
    • Umiejętności sprawnej obsługi komputera
    • Płynności i swobody wypowiedzi
    • Mile widziany statusu studenta i ok 30 h czasu na pracę tygodniowo

    Twoje zadania to:

    • Telefoniczny kontakt z klientami odnośnie sprzedaż usług FitAdept
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Nawiązywanie relacji i bieżące kontakty z klientami
    • Raportowanie wyników

    W zamian za to dostaniesz:

    • Elastyczne godziny pracy (Poniedziałek – Piątek 8:00-15:00 lub 14:00-21:00 dodatkowo możliwość pracy w soboty 10:00-14:00)
    • Stałe podstawowe wynagrodzenie
    • Bardzo atrakcyjne premie sprzedażowe realne już w pierwszym miesiącu pracy
    • Rozwój umiejętności sprzedażowych (stałe szkolenia z telesprzedaży i sprzedaży)
    • Współpracę bezpośrednio z Zarządem firmy
    • Pracę w energicznym start-upowym zespole
    Nie zwlekaj i dołącz do zespołu!