Oferta pracy

Junior Accountant (English speaker)

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów księgowych (OtC, PtP, RtR)

  • Przygotowywanie raportów

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych

  • Wykonywanie zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub status studenta

  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/księgowości

  • Doświadczenie, odbyte kursy lub wykształcenie w obszarze finansów/księgowości

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły

  • Energia i chęć do działania

To oferujemy

  • ELASTYCZNY CZAS PRACY

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • SYSTEM KAFETERYJNY

  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  • ROZWÓJ

  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

  • ROCZNY BONUS

  • MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO PRACY

  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

  • KREATYWNE ŚRODOWISKO PRACY

  • MOŻLIWOŚĆ BUDOWANIA PROCESÓW I STANDARDÓW

Eurofins jest światowym liderem w dziedzinie badań nad żywnością, środowiskiem i farmaceutykami. Firma działa w 47 krajach, posiadając ponad 800 laboratoriów

i zatrudniając 45 000 pracowników.

Nasze Centrum Usług Wspólnych (SSC) w Katowicach zostało utworzone w 2016 roku i obecnie liczy około 200 pracowników. W SSC zajmujemy się procesami finansowymi i księgowymi m.in. w zakresie General Ledger, Accounts Payable oraz Accounts Receivable.

Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są zdalnie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy