Oferta pracy

Junior Accountant/Junior Finance Specialist

Space of ad

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie procesów optymalizujących pracę

  • Wprowadzanie płatności i monitoring bieżących zobowiązań

  • Księgowanie faktu, rozliczeń pracowniczych

  • Ewidencjonowanie faktur w systemie księgowym

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomości MS Office (w szczególności Excel)

  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • Praktyczna znajomość różnych systemów księgowych

  • Poczucie odpowiedzialności

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność

Mile widziane

  • Ukończone kursy zawodowe z zakresu księgowości

  • Znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego

To oferujemy

  • Jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia,

  • Miejsce pracy, do którego będzie Ci się chciało przychodzić,

  • Biuro w centrum Poznania

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze,

  • Swobodę w życiu i pracy

  • Ciekawe projekty do realizacji

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Brzmi dobrze?

  • Kliknij w „aplikuj” i pokaż nam swoje CV

  • Let’s talk about ad!

Space of ad

Space of Ad to zespół kreatywnych twórców reklamy. Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu i Poznaniu. Tworzymy marki i wspieramy sprzedaż dobrze się przy tym bawiąc. Jeśli masz talent, chęci i nie lubisz się nudzić poczujesz się tu dobrze.

Na pokładzie mamy już ponad 100 specjalistów i potrzebujemy ich więcej.

Dołącz do nas i ENJOY THE SPACE! 😉

Przewiń do profilu firmy