Logo Pracuj.pl

Junior Accountant

SUPERHOT SP Z O OO firmie

SUPERHOT SP Z O O

Aleja Tadeusza Kościuszki 17

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opis i dekretacja dokumentów,
  • bieżące analizy należności i zobowiązań,
  • przygotowanie kalkulacji z zakresu rozliczeń intercompany, przeksięgowań zarządczych, bonusów i prowizji oraz rezerw,
  • asysta w analizach sprzedaży/kosztów,
  • pomoc w przygotowaniu rachunku zarządczego, prognoz, budżetów i modeli finansowych.

Nasze wymagania

  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość Excela (oraz pozostałych narzędzi MS Office),
  • dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej B2),
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju,
  • odpowiedzialność i dotrzymywanie wszystkich terminów,
  • niezależność, zorientowanie na zadania i zdolność do samodzielnej pracy (ale również umiejętność pracy zespołowej),
  • podczas okresu próbnego praca stacjonarna w biurze w Łodzi, po okresie próbnym - 3 dni w tygodniu pracy stacjonarnej.

Mile widziane

  • znajomość systemów księgowych.

To oferujemy

  • pomoc, bezgraniczne wsparcie, możliwość nauki i doskonalenia się w swojej dziedzinie (i nie tylko),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet sportowy (FitSport/FitProfit), prywatną opiekę medyczną (Medicover),
  • możliwość darmowych konsultacji z psychologiem,
  • darmowy lunch i przekąski w biurze,
  • elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu

SUPERHOT to studio gier stworzone w 2014 roku przez grupę skazanych na porażkę i doświadczonych przez życie i gry ludzi.

Jesteśmy radosną grupą ambitnych osobowości, których hobby to np. MMA, przytulanie ludzi, gry karciane, muzyka, wszelkiego rodzaju sztuka, rękodzieło, fotografia i startupy. Trochę pracujemy, trochę się bawimy, dobrze karmimy i dbamy o to, żeby swobodnie powstawały świetne gry.

Junior Accountant, Aleja Tadeusza Kościuszki 17, Śródmieście, Łódź