Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Accountant

METRO Global Solution Center sp. z o.o.

  • Plac Brama Portowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wykonywanie podstawowych zadań w ramach danego obszaru księgowego,

  • dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanej pracy,

  • współpraca z międzynarodowym klientem wewnętrznym,

  • zaangażowanie w szybki proces uczenia się i adaptacji,

  • wsparcie innych osób z zespołu w ich codziennej pracy,

  • możliwy udział w wyjazdach biznesowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe),

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • samodyscyplina i zdolność do pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie związane z księgowością (praktyka, staż, itp.).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta,

  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (z zakresu księgowości, oprogramowania - SAP, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych),

  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie, także dla członków rodziny,

  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą i dodatek na Święta,

  • dofinansowaną kartę sportową,

  • miesięczny dodatek do pensji za znajomość dodatkowego języka,

  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,

  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

W METRO mówimy 'We make it count' ponieważ nasza księgowość to nie tylko liczby, sprawiamy, że liczy się coś więcej. Mamy już prawie 400 pracowników, obsługujemy nasze marki handlowe MAKRO Cash&Carry w 24 krajach na całym świecie, w Szczecinie działamy od 10 lat, a w naszym wewnętrznym badaniu zaangażowania, niemal 90% naszych pracowników przyznało, że praca w METRO jest znacząca oraz pozwala się rozwijać. Dołącz do nas, poczuj ducha 'We make it count' i twórz społeczność METRO, dla której w księgowości zawsze liczy się coś więcej.

Przewiń do profilu firmy