Oferta pracy

Junior Accountant

Kino Polska TV S.A.

Puławska 435A

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych w dedykowanym module; przeprowadzanie operacji na środkach trwałych: amortyzacja, likwidacja, korekty

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Wprowadzanie oraz rozliczanie wyciągów bankowych

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • Bieżąca kontrola oraz rozliczanie kont rozrachunkowych

  • Monitorowanie rozliczeń z kontrahentami i wybrane czynności windykacyjne

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Rozliczanie delegacji

  • Przygotowywanie wybranych zestawień i raportów oraz miesięcznych uzgodnień kont

  • Przygotowanie raportów GUS oraz NBP

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w dziale księgowości

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) lub ukończone kursy/ szkolenia z zakresu księgowości

  • Odpowiedzialność za własną pracę i powierzone zadania

  • Pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Symfonia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1/B2)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji z branży mediowej

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej (w tym spółka giełdowa)

  • Bliską współpracę z działami biznesowymi

  • Pracę we wspierającym się zespole

  • Możliwość wykazania się, dostrzegamy i promujemy talenty w naszej organizacji

  • Pakiet benefitów pracowniczych i możliwość uczestniczenia w szkoleniach i warsztatach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kino Polska TV S.A. to piąta grupa telewizyjna w Polsce. Spółka jest nadawcą popularnych kanałów, takich jak: poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w kraju; Stopklatka TV, prezentujący kultowe przeboje rodzimej sceny; Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, w którym można znaleźć intrygujące dokumenty, tajemnicze historie oraz najpopularniejsze polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje wiele kanałów m.in.: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz kanały tematyczne.

Przewiń do profilu firmy