Junior Accountant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation), będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla kasyn. Od blisko trzydziestu lat firma projektuje i dostarcza innowacyjne systemy loteryjne i rozwiązania technologiczne w tym zakresie, zajmując pozycję lidera w swojej branży.

    Oferowane przez IGT: technologia, infrastruktura i wiedza ekspercka, umożliwiają przetwarzanie transakcji na masową skalę dla ponad 80 loterii w różnych krajach, na sześciu kontynentach.

    Polski Oddział IGT jest od 1991 roku operatorem systemu loteryjnego Totalizatora Sportowego.

    IGT Poland sp. z o.o. aktualnie poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Uzgadnianie i inwentaryzacja środków trwałych
    • Analiza i uzgadnianie ksiąg pomocniczych z zapisami w księdze głównej
    • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych
    • Przygotowywanie zestawień związanych z zamknięciem miesiąca
    • Aktywny udział we wdrożeniu systemu księgowego SAP

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie na kierunkach finanse / ekonomia
    • Doświadczenie w międzynarodowej firmie - minimum 1 rok
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość zasad związanych z ewidencją środków trwałych
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Znajomość zasad księgowych oraz przepisów CIT i VAT

    Co oferujemy?

    • Współpraca na podstawie umowy zlecenia do stycznia 2019
    • Możliwość rozwoju osobistego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj Teraz.

    Administratorem danych osobowych podanych przez Pana/Panią w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne jest IGT Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 92. Można się z nami skontaktować pod adresem igtpolandgdpr@igt.com

    Informujemy, że dane osobowe podane przez Pana/Panią w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy będą przetwarzane w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. znanego też jako ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) (Dz. U. UE L z 2016 119 s.1), czyli w celu analizy Pani/Pana CV pod kątem ewentualnego zawarcia umowy oraz kontaktu w celu jej zawarcia.

    Informujemy ponadto, że przysługuje Panu/Pani prawo do wglądu do swoich danych, prawo do żądania od IGT Poland Sp. z o.o. ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do usunięcia danych, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji.

    Odbiorcami podanych przez Panią/Pana danych osobowych będą pracownicy i podwykonawcy IGT Poland Sp. z o.o., w szczególności w zakresie świadczenia usług hostingowych, doradczych, marketingowych i outsourcingu usług IT (obsługa i hosting poczty e-mail, serwis urządzeń itp.).

    Podanie danych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w rekrutacji.