Junior Accountant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-25
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-04-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia 2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

    W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na stanowisku:

    • Księgowanie dokumentów księgowych.
    • Wystawianie faktur sprzedaży.
    • Udział w procesie zamknięcia okresu sprawozdawczego.
    • Przygotowywanie prostych raportów.
    • Wprowadzanie dokumentów do systemu.
    • Inne prace zlecone w dziale księgowości.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci studiów zaocznych / ostatnich lat studiów magisterskich.
    • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale księgowości, mile widziane doświadczenie w firmie nieruchomościowej / budowlanej lub w biurze rachunkowym obsługującym duże spółki.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
    • Znajomość MS Excel.
    • Chęć do nauki.
    • Pracowitość.
    • Skrupulatność, dokładność.
    • Komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
    • Umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
    • Dofinansowanie karty MultiSport.
    • Biuro w centrum Warszawy.
    • Codziennie świeże owoce, pyszną kawę i herbatę.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GPRE Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Pani/Pana ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GPRE Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Twardej 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”