Junior Accountant (M/f)

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 22.06.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Junior Accountant (m/f)

    Kraków 29526/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w dziale księgowości oraz za współpracę z Głównym Księgowym spółki. Głównym obowiązkiem będzie obsługa dokumentacji księgowej.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. W związku ze swoim nieustannym rozwojem, firma poszukuję osoby która dołączy do działu finansowego na stanowisko Junior Accountant.

    Opis stanowiska

    • Obsługa dokumentacji księgowej
    • Współpraca z klientami / kontrahentami czeskimi oraz słowackimi
    • Księgowanie operacji gospodarczych np. faktur kosztowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych
    • Wsparcie dla Głównego Księgowego
    • Współpraca z centralnym działem księgowości zlokalizowanym w UK
    • Możliwość udziału w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz w sporządzaniu deklaracji podatkowych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie kierunkowe (Finanse, Księgowość) będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w księgowości
    • Praktyczna znajomość MS Excel
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikacje
    • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie dodatkowym atutem (nie wymagane)
    • Znajomość czeskich lub słowackich systemów księgowych będzie dodatkowym atutem (nie wymagane)
    • Odpowiedzialność, skrupulatność, otwartość na nowe obowiązki i wyzwania
    • Samodzielność w organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów
    • Pro aktywna postawa, inicjatywa w działaniu, proponowanie rozwiązań

    Oferujemy

    • Praca w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku
    • Wynagrodzenie stałe, premie za osiągane wyniki i wygrane konkursy
    • Odzież służbową w każdym sezonie
    • Możliwość korzystania z prywatnej opieki lekarskiej, ubezpieczenia grupowego
    • Praca w energicznym zespole
    • Liczne szkolenia rozwojowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page