Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Accountant with English / French / German / Portuguese / Turkish

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    AP/42/11/2017/AV

    Zadania

    • Wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach.
    • Przygotowywanie dokumentów związanych z procesami księgowymi oraz wprowadzanie ich do systemu.
    • Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna w języku obcym.
    • Wykonywanie zadań związanych z zamknięciem miesiąca.
    • Aktywny udział w audytach (wewnętrznych i zewnętrznych).

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe bądź student studiów kierunkowych (Finanse).
    • Bardzo dobra znajomość języka obcego (niemiecki / francuski / portugalski / turecki) oraz dobra znajomość języka angielskiego -  wykorzystywany w codziennej pracy.
    • Pierwsze doświadczenie w dziale księgowości - mile widziane.
    • Zdolność analitycznego myślenia.
    • Rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości w firmie międzynarodowej.
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).