Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Accountant with English

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Junior Accountant będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie działu finansowego i zapewnienie ciągłej obsługi klientów wewnętrznych naszego Centrum Usług Wspólnych, a w szczególności za:
    • Księgowanie dokumentów w systemie SAP
    • Kontrolę dokumentów księgowych
    • Obsługę klientów zagranicznych
    • Współpracę z innymi zespołami  w celu optymalizacji procesów

    Wymagania:

    • Minimum średnie wykształcenie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów)
    • Wiedza dotycząca podstawowych zagadnień z dziedziny rachunkowości
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Chęć rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Systematyczność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych
    • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, "Refer a friend" program
    • Pracę w dużej międzynarodowej firmie z wdrożonym systemem SAP
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Realizację ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole

    Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku Apply

    Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz.U. nr 133, poz. 883."