Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Ad Traffic Specialist - Digital

POLSAT MEDIA BIURO REKLAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • praca na adserwerach Google AdManager360 oraz AdOcean,

  • weryfikacja materiałów dostarczonych przez klientów i przygotowanie ich do emisji,

  • zakładanie, monitorowanie oraz optymalizacja kampanii reklamowych,

  • przygotowywanie raportów kampanii,

  • wsparcie działu sprzedaży w realizacji planów sprzedażowych,

  • współpraca z innymi podmiotami z grupy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość zagadnień reklamy online.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w branży reklamowej,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Biuro Reklamy Polsat Media to portfolio 79 kanałów telewizyjnych, łączących dużą ogólnopolską stację telewizyjną Polsat oraz szeroki pakiet kanałów tematycznych, należących do Grupy Polsat oraz innych nadawców polskich i zagranicznych. Polsat Media to również kompleksowa oferta produktów nietelewizyjnych, w których skład wchodzą: Polsat Media Online (reklama video oraz display) z uwzględnieniem pełnej obsługi reklamowej Grupy Interia.pl, Polsat Media AdScreen (cyfrowe nośniki OOH), Polsat Media AdTube (platforma zrzeszająca twórców internetowych), Polsat Media Digital Audio (reklama audio w Internecie).

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem złożonym z ponad 250 utalentowanych osób. Naszą największą siłą jest doświadczenie na rynku. Przykładamy szczególną wagę do wysokich standardów obsługi klienta oraz relacji biznesowych. Inwestujemy w ludzi, wiedzę i narzędzia, dzięki czemu cały czas się rozwijamy i rośniemy w siłę.

Przewiń do profilu firmy