Oferta pracy

Junior Administration Specialist - płatny staż

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Praktykant / Stażysta

ZADANIA:

  • wsparcie w bieżących zadaniach Działu Administracyjnego
  • kompletowanie dokumentów i ich archiwizacja
  • dystrybucja dokumentów kadrowych i księgowych
  • wsparcie przy miesięcznych rozliczeniach pracowniczych (wydatki służbowe, ewidencja czasu pracy)
  • uczestniczenie w tworzeniu raportów i analiz na rzecz Klientów

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Studenci mile widziani 😊
  • Zainteresowanie branżą HR i chęć rozwoju w obszarze administracji personalnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Skrupulatność, dokładność i samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
  • Zadania realizowane w formie pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy praktycznej w obszarze administracji i twardego HRu
  • Przyjazną atmosferę

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy