Oferta pracy

Junior Administration Specialist

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnisz obieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Będziesz zamawiać artykuły biurowe i inne, niezbędne do sprawnego funkcjonowania biura

  • Na co dzień będziesz współpracować z dostawcami towarów i usług (kurierzy, Poczta Polska)

  • Będziesz odpowiadać za dystrybucję/rejestr miejsc parkingowych dla gości

  • Poprowadzisz rejestr/dystrybucję kart dostępu

  • Weźmiesz aktywny udział w dużym projekcie zmiany biura

Nasze wymagania

  • Planowanie i terminowe realizowanie powierzonych im zadań

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w pracy

  • Działanie proaktywne, proponowanie swoich pomysłów i rozwiązań

  • Łatwość w kontakcie z innymi ludźmi, swobodne nawiązywanie kontaktów

  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office oraz Google Workspace

  • Posiadanie podobnego doświadczenia, będzie to mocnym atutem

  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych oraz systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem to dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B i praktyczne umiejętności prowadzenia samochodu

To oferujemy

  • Wysoką kulturę pracy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia języka angielskiego opłacane przez nas

  • Umowę o pracę, na zastępstwo na okres ok. 1,5 roku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poznasz różnorodny zakres zadań za które odpowiada Dział Administracji

  • Poznasz nowoczesne technologie wspierające pracę Działu Administracji

  • Będziesz mieć możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

  • Nasz zespół tworzą osoby otwarte na zmiany, dynamiczne, ciekawe nowinek z branży biurowej, wdrażające nowe pomysły i rozwiązania

  • Nasi pracownicy rekomendują nas jako świetne miejsce pracy