Logo Pracuj.pl

Junior Administrator SAS​

PKN ORLEN S.A.O firmie

PKN ORLEN S.A.

Bielańska 12

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAS

  • Linux

Mile widziane

  • 4GL

  • SQL

  • MSSQL

  • SAP

  • QLIK

  • IBM LSF

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring i utrzymanie przy wsparciu dostawcy środowiska analitycznego SAS w obszarze sprzedaży detalicznej
  • Współpraca z biznesem, optymalizacja oraz wdrażanie przy wsparciu dostawcy zmian rozwojowych w środowisku SAS
  • Administracja środowiskiem, zarządzanie użytkownikami, udział w pracach technicznych z zakresu aktualizacji i optymalizacji systemów SAS
  • Udział w projektach rozwojowych z zakresu zaawansowanej analityki SAS​

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 6 miesięcy pracy ze środowiskiem SAS
  • Znajomość rozwiązań do wizualizacji danych (np. SAS Visual Analytics) oraz praktyczne doświadczenie w zaawansowanej analityce danych (np. SAS Enterprise Guide)
  • Podstawowa znajomość narzędzi do administracji i projektowania procesów ETL (np. SAS DI, SAS MC)
  • Podstawowa znajomość Linux
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie FCE/B2 (w szczególności z zakresu IT)
  • Umiejętność analityczne
  • Profesjonalizm i umiejętność współpracy w realizacji zadań
  • Innowacyjność ​

  • Znajomość środowiska Viya
  • Znajomość języków 4GL, SQL, MSQL
  • Praktyczna znajomość zagadnień BI, raportowania i analizy danych
  • Praktyczna znajomość narzędzi SAP, Qlik, IBM LSF

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Aktualne oferty pracodawcy
228373/2022

Junior Administrator SAS​, Bielańska 12, Śródmieście, Warszawa