Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Match-Trade Technologies

Junior Algo Trading Specialist

Match-Trade Technologies O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 19 mar 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie systemów animujących rynek na giełdach kryptowalut

  • Analiza danych związanych z kwotowaniami na rynku kryptowalut

  • Wizualizacja i opis danych związanych z transakcjami i podejmowanymi decyzjami na rynkach finansowych

  • Wsparcie zespołu Market Makingu w zakresie wykorzystywanych rozwiązań

  • Tworzenie raportów wspomagających działanie zespołu

  • Tworzenie dokumentacji istniejących oraz nowych systemów market makingowych

  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów i rozwoju technologii

  • Testowanie aplikacji biznesowych

  • Monitorowanie i raportowanie KPI

  • Proponowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź statusu studenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Podstawowa znajomość rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku kryptowalutowego, walutowego i innych rynków pozagiełdowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, inne języki mile widziane

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość SQL oraz programowania w języku Python

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT o zasięgu międzynarodowym

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Miłą atmosferę oraz wsparcie doświadczonych profesjonalistów

  • Szkolenia z wykorzystywanych technologii oraz systemów

  • Możliwość udziału w międzynarodowych targach

  • Elastyczny system pracy

  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów transakcyjnych oraz rozwiązań dla rynków finansowych oraz kryptowalut.

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Algo Trading Specialist.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

co to?