Oferta pracy

Junior AML/KYC Officer

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Domaniewska 37

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z innymi departamentami oraz Klientami w celu wyjaśnienia alertów

  • Wsparcie w przeprowadzaniu procesu Know Your Customer przy onboardingu Klientów

  • Monitoring korespondencji z Klientami

  • Tworzenie raportów

  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/staż lub praktyki w instytucji finansowej w departamencie Compliance, Dep. Prawnym

  • Wykształcenie wyższe lub studia ostatniego roku na kierunku Prawo, Finanse, Ekonomia, Administracja

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie wielu danych z różnych dziedzin

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Ogólna wiedza oraz zainteresowanie tematyką finansów, AML

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i nauki w zakresie Compliance, AML, KYC

  • Interesujące wyzwania zawodowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jeśli marzy Ci się kariera w finansach, albo już wiesz, że Twoją specjalizacją będzie zwalczanie przestępstw finansowych, zaaplikuj na stanowisko Junior AML/KYC Officer. Nasi specjaliści zainspirują Cię światem nowych technologii płatniczych i przekażą dawkę solidnej wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twoją karierę zawodową. Dwa słowa o nas. PayPo jest wiodącą na polskim rynku firmą oferującą płatności odroczone w Internecie. Naszym celem jest zadowolenie Klientów i Pracowników. Jesteśmy nastawieni na współpracę i optymalizowanie rozwiązań czerpiąc z najnowszych technologii.

Przewiń do profilu firmy