Oferta pracy

Junior Analityk (Data Processing)

Gemius S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, jak również zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów i sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 20 lat.

Twoimi zadaniami będą:
  • pozyskiwanie, przetwarzanie, łączenie danych z różnych źródeł,
  • przetwarzanie i analiza danych, przy wnikaniu w trudne zagadnienia i znajdywaniu nieoczywistych rozwiązań,
  • tworzenie narzędzi automatyzujących i usprawniających pracę zespołu w zakresie analizy danych,
  • przygotowywanie i przedstawianie raportów w języku polskim i angielskim,
  • aktywna współpraca z innymi zespołami w firmie przy przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń,
  • bieżąca pomoc analitykom z zespołu w realizacji poszczególnych etapów analiz.

Oczekujemy:
  • wiedzy z zakresu przetwarzania danych,
  • podstawowej znajomości języków skryptowych takich jak: Python, Bash lub innych,
  • wysokich umiejętności analitycznych i krytycznego spojrzenie na dane,
  • bardzo dobrego poziomu języka angielskiego.

Ogłoszenie archiwalne