Oferta pracy

Junior Analityk IT

FormanwayO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Do branży finansowej poszukujemy
Junior Analityk ITNumer ref.: 28/2020

Zadania:

  • Prowadzenie prac analitycznych z wewnętrznym Klientem
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z działem IT
  • Opracowywanie założeń testów i odbioru oprogramowania
  • Projektowanie i optymalizacja procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka oraz kierunki pokrewne (matematyczne, techniczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w analizie systemowej
  • Umiejętność zarządzania wymaganiami użytkowników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Dobra i praktyczna znajomość programów do testowania oraz integracyjnych
  • Samodzielność i kreatywność w organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji.
W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy