Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. CV prosimy wysyłać w języku angielskim wraz z poniższą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Junior Analyst

FundConnect Data Services Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 14 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja informacji na temat funduszy inwestycyjnych z wykorzystaniem wewnętrznych systemów,

  • analiza i weryfikacja pozyskiwanych danych,

  • bieżące sprawdzanie i kontrola rozwiązań wdrożonych dla klientów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (zarówno w mowie jak i w piśmie),

  • dobra znajomość programu MS Excel (mile widziana również znajomość VBA oraz umiejetność tworzenia makr).

Mile widziane

  • dobra organizacja zadań,

  • odpowiedzialność za swoje działania,

  • zainteresowanie obszarem analizy i przetwarzaniem dużych ilości danych,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • intensywny trening wprowadzający,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

FundConnect Data Services Sp. z o.o.

FundConnect jest duńską firmą z oddziałem w Białymstoku specjalizującą się w rozwiązaniach fin- tech dla podmiotów operujących na rynku funduszy inwestycyjnych. Firma oferuje szereg usług w zakresie informacji, dostępnych na rynku skandynawskim, jak również międzynarodowym.

Celem naszych usług jest sprawna wymiana i dostarczenie jakościowych oraz spójnych danych o funduszach inwestycyjnych.

Przewiń do profilu firmy