Oferta pracy

GroupM Sp. z o.o.

Junior Analyst

GroupM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 25 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie stałego wsparcia dla zespołu Xaxis (w ramach GroupM) w zakresie dostarczania danych finansowych, raportów, danych i analiz kampanijnych,

  • Opracowywanie i przygotowywanie zleceń oraz raportów dla wydawców,

  • Rozliczanie kampanii z księgowością,

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wydatków i zysków agencji,

  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją budżetów i analiza danych kampanii na potrzeby zespołu/klienta/sieci

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok praktycznego doświadczenia w pracy związanej z analizą danych i pracy na liczbach,

  • Doświadczenie w branży medialnej – mile widziane,

  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel (praca z dużą liczbą danych, tabelami przestawnymi),

  • Zdolności analityczne oraz umiejętności wyciągania logicznych wniosków,

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( minimum B2),

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Dbałość o szczegóły, samodzielność, kreatywność, inicjatywa

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudniania oraz szeroki pakiet benefitów,

  • Pracę w największej grupie mediowej w Polsce,

  • Pozytywną i wspierającą atmosferę w zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jacy jesteśmy:

  • Jesteśmy dużą, dynamiczną firmą, która ceni sobie kreatywność, zaangażowanie i pozytywną atmosferę w biurze,

  • Stawiamy na otwartą komunikację i dojrzałość biznesową,

  • Jesteśmy organizacją uczącą się oraz stawiającą na rozwój pracowników,

  • Cenimy różnorodność: wiek, osobowość, zainteresowania,

  • Nie mamy dress codu, ważne żeby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo,

  • Mamy nowe biuro, w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze,

  • W piątki pracujemy do 15.00