Oferta pracy

Junior Analyst

Olesiński i Wspólnicy Sp. k.

Powstańców Śląskich 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach doradczych w obszarze finansów, rachunkowości, analiz.

  • Przygotowywanie raportów finansowych.

  • Przygotowywanie ofert, prezentacji usług doradczych oraz pomoc w organizacji szkoleń wewnętrznych i na rzecz Klientów.

  • Efektywna komunikacja z klientami, współpracownikami oraz specjalistami z innych zespołów.

  • Udział w rozwijaniu nowych usług dla klientów.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV-V roku lub absolwentem kierunków ekonomicznych (preferowane: ekonomia, finanse, matematyka, analityka gospodarcza, ekonometria).

  • Posiadasz wiedzę ekonomiczną z zakresu matematyki finansowej oraz statystyki opisowej.

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

  • Jesteś osobą dokładną i bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, również przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu,

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w tym w szczególności Excela.

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność analizy danych.

  • Mile widziane praktyczne doświadczenie zawodowe w obszarze analiz ilościowych, analiz finansowych , benchmarkingu.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie, umożliwiającej częściową pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów i w pracy dla prestiżowych klientów,

  • Udział w ciekawych zadaniach i projektach; możliwość publikacji i prowadzenia szkoleń,

  • Dobre warunki zatrudnienia i jasną ścieżkę awansu,

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport, bezpłatne zajęcia językowe.

  • … i wiele więcej!

O&W Analytics Sp. z o.o. to utworzona przez wiodącą firmę doradczą Olesiński & Wspólnicy nowoczesna firma

konsultingowa, specjalizująca się w prowadzeniu szeroko rozumianych projektów analitycznych.

Bazując na wieloletnim biznesowym doświadczeniu zdobytym w instytucjach finansowych, firmach doradczych oraz produkcyjnych i usługowych, zajmujemy się doradztwem gospodarczym dla przedsiębiorstw. Posiadamy doświadczenie w sporządzaniu benchmarków (dla potrzeb cen transferowych) oraz strukturyzowaniu transakcji w grupach kapitałowych. Kompetencje zgromadzone w zespole pozwalają nam również na świadczenie usług takich jak szeroko rozumiane doradztwo około transakcyjne (np. projekty due diligence, sporządzanie wycen), analiza biznesplanów czy wspieranie spółek notowanych na GPW w obszarach raportowania, współtworzenie analiz modeli biznesowych itd. Realizując projekty doradcze, zdobyliśmy cenną wiedzę o wielu sektorach gospodarki m. in. e-commerce, IT, retail, branża deweloperska, przemysł motoryzacyjny, stoczniowy, spożywczy.

Przewiń do profilu firmy

Dzielimy się wiedzą, działamy razem, nawzajem się motywujemy i inspirujemy – jeśli chcesz się rozwijać realizując projekty analityczne, możesz być częścią Załogi O&W. Zapraszamy do aplikowania.