Oferta pracy

Junior Android Developer

Booksy International Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 0007 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 800 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android Framework

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji mobilnej,

  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju platformy, w tym testowaniu aplikacji,

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu,

  • Wykonywanie prac wdrożeniowych,

  • Implementacja testów,

  • Przygotowywanie dokumentacji,

  • Usuwanie usterek oprogramowania,

  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń.

Nasze wymagania

  • Znajomość Android Framework,

  • Min. półroczne doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na platformę Android (może być niekomercyjne),

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

  • Dbanie o szczegóły,

  • Chęć i zapał do nauki,

  • Język angielski na poziomie min. B1/B2,

  • Szukamy osób, dla których programowanie to pasja! :)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 6000 - 8800 PLN netto + VAT adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała),

  • Pracę w mentorem technologicznym, zawsze gotowym do pomocy :)

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Francji oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Zadanie rekrutacyjne

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Rozmowa online z Hiring Managerem

4

Decyzja

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy