Oferta pracy

Junior Angular Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.

  • Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • HTML5

  • Angular

  • Azure DevOps

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie frontendowej strony naszej platformy SaaS dla klientów, agentów ubezpieczeniowych i brokerów,

  • Rozwijanie i ulepszanie naszych rozwiązań zbudowanych w Angularze,

  • Styczność z frontendem oraz backendem,

  • Praca w kulturze DevOps.

Nasze wymagania

  • Ukończone techniczne studia wyższe (inżynier lub magister),

  • Podstawowa znajomość dowolnego obiektowego języka programowania,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym rozumienie dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do nauki języka niemieckiego- nie obawiaj się, finansujemy kursy językowe!

  • Znajomość podstaw: JavaScript/ TypeScript, HTML5,CSS3,

  • Idealnie, jeśli masz doświadczenie w UX / UI Design.

Poszukujemy osób, które:

Lubią pracę zespołową i są gotowe zaangażować się na 100% w realizowane projekty,

Mają pasję do tworzenia oprogramowania,

Wiedzą lub chcą się nauczyć czym jest Agile,

Nastawione są na naukę i szukają mentora.

Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw:

JavaScript/ TypeScript,

HTML5,

CSS3,

idealnie, jeśli masz doświadczenie w UX / UI Design.

To oferujemy

  • Naukę programowania i poznania biznesu IT,

  • Możliwość zmiany ścieżki kariery,

  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback,

  • Różnorodne projekty,

  • Finansowane szkolenia i warsztaty,

  • Aktywności integracyjne,

  • Umowę o pracę,

  • Hybrydowy model zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Chcesz nauczyć się Angulara? Nie masz doświadczenia zawodowego, a może chcesz zmienić branżę? To ogłoszenie jest idealnie dla Ciebie! Poszukujemy osób nastawionych na naukę, które chcą programować w Angularze.

Nie oczekujemy doświadczenia, a jedynie podstawowej wiedzy z zakresu programowania. Będziesz współpracować z doświadczonymi programistami, którzy wprowadzą Ciebie w świat programowania.

Przewiń do profilu firmy

Używane technologie

• Angular 12,

• TypeScript,

• RxJS, nx Workspace, NgRx,

• Azure DevOps, Git, CI/CD.