Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior AP Accountant with Swedish

HRK S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami poprzez nadzorowanie poprawności dokumentacji od zarejestrowania do realizacji płatności,
  • Procesowanie i rozliczanie faktur,
  • Osoba pierwszego kontaktu dla lokalnych dostawców i partnerów biznesowych,
  • Wykonywanie czynności związanych z zakończeniem miesiąca,
  • Pozostałe czynności związane z procesem księgowania zobowiązań.

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, księgowości, administracji  lub obsługi klienta,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość języka szwedzkiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy w organizacji o skandynawskiej kulturze,
  • Dogodną lokalizację biura,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne