Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Accountant with French

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, centrum usług księgowych firmy, szukamy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    AP/01/2019

    Obowiązki na tym stanowisku:

    • Przygotowywanie dokumentów księgowych, uzgadnianie kont dostawców
    • Przygotowywanie oraz analiza raportów
    • Pomoc przy projektach zespołowych
    • Identyfikacja i wdrażanie potencjalnych usprawnień procesów
    • Pierwszy kontakt i wsparcie dla zapytań związanych z AP

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość zasad rachunkowości
    • Wykształcenie kierunkowe Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Księgowość
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

    Korzyści:

    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Praca w komfortowych warunkach
    • Szkolenia oraz wsparcie zespołu
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl