Junior Asset Manager

Ghelamco PolandO firmie

Rekrutacja zdalna

Ghelamco Poland

plac Europejski 3

Warszawa

Firma Ghelamco Poland, wiodący inwestor i deweloper na rynku polskim
i międzynarodowym, zwycięzca prestiżowej nagrody MIPIM Awards 2017 w kategorii
na najlepszy budynek biurowy na świecie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w procesie utrzymania nieruchomości komercyjnych w najwyższym możliwym standardzie
  • Miesięczne, kwartalne, roczne, i ‘ad hoc’ sprawozdania/raporty dotyczące dedykowanych nieruchomości
  • Analiza aspektów administracyjnych, finansowych, operacyjnych przypisanych nieruchomości
  • Comiesięczny przegląd sprawozdań operacyjnych
  • Kontrola i analiza wszystkich umów dotyczących projektów
  • Pomoc w due diligence
  • Koordynacja zewnętrznych agencji nieruchomości odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami i wynajem
  • Współpraca z najemcami
  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne działu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem nieruchomościami lub w agencjach nieruchomości
  • Umiejętność pracy z arkuszami finansowymi (Excel) i analizy finansowej
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i e-mailową
  • Komunikatywność, samodzielność,
  • Skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność,
  • Zdolności organizacyjne,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę o firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość pracy przy wiodących na rynku projektach,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Rondo Daszyńskiego),
  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

Administratorem danych jest Ghelamco Poland z siedzibą w Warszawa 00-844, Pl. Europejski 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy