Logo Pracuj.pl

Junior Associate / Associate

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa PodatkowegoO firmie

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Aleje Jerozolimskie 93

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz do opinii oraz opinii z zakresu podatków pośrednich, ceł i prawa karnoskarbowego
  • Bieżące doradztwo podatkowe (z wyłączeniem podatków bezpośrednich) i stały kontakt z klientami
  • Wsparcie Zespołu Procesowego w redagowaniu pism procesowych i uczestniczenie w czynnościach procesowych
  • Współpraca z innymi praktykami zaangażowanymi w realizację projektów
  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole i współpracę z innymi praktykami

Nasze wymagania

  • Na stanowisku Junior Associate wymagane ukończenie studiów prawniczych i minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Na stanowisko Associate wymagane minimum 3 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie podatków pośrednich (VAT i akcyza) oraz uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata
  • Specjalizacja lub zainteresowanie w obszarze podatków pośrednich i w postępowaniach podatkowych
  • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacji jego potrzeb
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1
  • Sprawna obsługa programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość i chęć nauki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Wsparcie w zakresie budowania własnej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • Home Office i elastyczny czas pracy
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice)
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów najwyższej jakości usługi, w kompleksowy sposób dostarczając dla nich rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym. Zajmujemy czołowe miejsca w branżowych rankingach ogólnopolskich, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy widoczni w mediach ogólnopolskich a także organizujemy dwa Kongresy podatkowo-prawne, których jesteśmy pomysłodawcą.

Pracujemy z pasją. Dbamy o siebie nawzajem, o dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo jako zespół i indywidualnie.

Obecnie do zespołów Podatków Pośrednich oraz Postępowań Podatkowych poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Inne informacje

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja 2021

Junior Associate / Associate, Aleje Jerozolimskie 93, Warszawa