Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Associate

Janowski Markiewicz sp.j.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie bieżących analiz prawnych

  • przygotowywanie projektów umów i pism procesowych

  • wsparcie klientów kancelarii w bieżącej obsłudze prawnej

Nasze wymagania

  • zainteresowanie tematyką prawa autorskiego, prawa nowych technologii, prawa gospodarczego

  • rzetelność, terminowość, umiejętność samodzielnej pracy

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • ukończony IV rok studiów

To oferujemy

  • pracę przy specjalistycznych projektach

  • możliwość współtworzenia publikacji branżowych i specjalistycznych

  • możliwość kierunkowego rozwoju zawodowego

  • udział w wydarzeniach i konferencjach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Janowski Markiewicz sp.j.

Kancelaria Janowski Markiewicz poszukuje studenta V roku prawa/absolwenta prawa/aplikanta pierwszego roku, który dołączy do stałego zespołu kancelarii. Specjalizujemy się w prawie nowych technologii, własności intelektualnej oraz prawie korporacyjnym. Współpracujemy m.in. z klientami z sektora IT, software house’ami, startupami, agencjami reklamowymi i brandingowymi oraz sieciami franczyzowymi.

Wspieramy przedsiębiorców zaangażowanych w innowacyjne projekty oraz firmy, które budują swoją pozycję rynkową w oparciu o własność intelektualną.

Przewiń do profilu firmy