Logo Pracuj.pl

Junior Back-end Developer PHP

Hsi Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Hsi Sp. z o.o.

Technologiczna 2

Opole

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

Mile widziane

  • Symfony

  • Laravel

  • Zend

  • Cake

System operacyjny

O projekcie

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu programistów systemów ERP ADAS.

Będzie zajmowała się bezpośrednio projektowaniem, programowaniem oraz testowaniem rozwiązań z zakresu systemów ADAS.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji webowych
  • Tworzenie kodu w oparciu o dokumentację
  • Tworzenie raportów z postępów w projektach

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka PHP
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (np.: Symfony, Laravel, Zend, Cake, inne)
  • Wiedza z zakresu standardu html i css
  • Co najmniej dobra znajomość języka javascript
  • Doświadczenie w korzystaniu z biblioteki javascriptowej (np.: Jquery, Dojo, inne) lub frameworka (np.: React, Angular, Ember, inne)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • programista testów automatycznych
  • project manager
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z mocną pozycją rynkową (30 lat doświadczenia)
  • pracę w młodym i zgranym zespole, gdzie współpracownicy stanowią wsparcie a managerowie dbają o Twój rozwój
  • prace przy nowatorskich projektach wspierających cyfryzację administracji publicznej
  • dostęp do niezbędnych narzędzi
  • umowę o pracę lub umowę B2B zależnie od Twoich preferencji
  • stabilne i zawsze terminowe wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i stażu pracy w naszej firmie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość pracy hybrydowej (zdalnie i w biurze Opole)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

// Zapraszamy także na staże i praktyki //

Jesteśmy autorami wielu aplikacji dla klientów biznesowych i sektora publicznego. Głównym produktem HSI jest System Obiegu Dokumentów DOKUS używany już przez kilka tysięcy użytkowników. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych w tworzeniu aplikacji webowych (w różnych technologiach) ludzi, który wielokrotnie już udowodnił swoje ponadprzeciętne możliwości realizując projekty dla naszych zadowolonych Klientów.

Junior Back-end Developer PHP, Technologiczna 2, Opole