Oferta pracy

Junior Backend Developer (f/m)

Axpo Polska Sp z o. o.

rondo Daszyńskiego 2B

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Git

  • Django

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • SQL

  • GitLab

  • Docker

  • Kubernetes

  • GCP

  • PostgreSQL

  • Redis

  • Celery

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie kierunku technicznego dla nowych lub istniejących systemów

  • Projektowanie, tworzenie, dostarczanie i utrzymywanie oprogramowania

  • Dzielenie wysokopoziomowej wizji produktu na zadania gotowe do realizacji

  • Rozwijanie aplikacji internetowych oraz współtworzenie i znajdywanie nowych rozwiązań

  • Aktywne uczestniczenie w procesie rozwijania kompetencji IT w firmie

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka programowania Django

  • Znajomość SQL

  • ZnajomośćGIT lub innych systemów kontroli wersji

  • Znajomość programowania z użyciem praktyki CI/CD (GitLab)

  • Znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania

  • Zaawansowana obsługa terminala

  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (Agile)

  • Otwarte podejście do nowych technologii

  • Zdolność logicznego myślenia i przywiązanie uwagi do szczegółów

  • Samodzielność w pracy i w zdobywaniu nowych kompetencji z dostarczonych źródeł wiedzy

  • Chęć pracy i rozwoju w wykorzystywanym przez nas stosie technologicznym: Docker, Kubernetes, GCP, Django, Django REST framework, PostgreSQL, Redis, Celery

  • Jeżeli masz repozytorium ze swoimi projektami - koniecznie podziel się nim podczas aplikowania. Jeżeli nie, to chętnie dowiemy się więcej o tych projektach podczas rozmowy rekrutacyjnej – bądź na to gotów ;)

To oferujemy

  • Praca przy ciekawych projektach, w których korzystamy z najnowszych technologii (Google Cloud Platform, BigQuery, Google Cloud Vision, NextJS)

  • Swoboda technologiczna – sami decydujemy, których technologii i narzędzi używamy

  • Wspieranie proaktywności Pracowników – dajemy przestrzeń do dzielenia się i wdrażania nowych idei i pomysłów

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie (po stacjonarnym wprowadzeniu, finansowanym przez Axpo)

  • Najnowszy sprzęt do pracy (MacBook Pro + akcesoria Apple)

Axpo jest szwajcarską grupą, która łączy w sobie doświadczenie i pasję ponad 5000 pracowników w całej Europie i USA. Kształtujemy innowacyjne podejście na rynku energetycznym tworząc i promując rozwiązania przyjazne środowisku. Już od ponad 100 lat napełniamy klientów energią starając się, by w jak największej części pochodziła ze źródeł niskoemisyjnych. Jesteśmy liderami w zakresie sprzedaży, produkcji oraz handlu energią i prawami majątkowymi na skali międzynarodowej. Grupa Axpo posiada aktywa w farmach wiatrowych na lądzie i morzu, a w Szwajcarii jest największym wytwórcą energii odnawialnej posiadając elektrownie przepływowo-pompowe w Alpach. Zaciekawiliśmy Cię? Poznaj nas bliżej.

Zespół SME powstał 8 lat temu i dostarcza energię do 15 000 klientów w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Co sprawi, że praca u nas Ci się spodoba

  • Praca i nauka przy ciekawych projektach, w których korzystamy z najnowszych technologii (Google Cloud Platform, BigQuery, Google Cloud Vision, NextJS)

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie (po 2-tygodniowym stacjonarnym onboardingu finansowanym przez Axpo)

Dodatkowo oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki, konkurujące z najlepszymi w branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę bądź B2B (do wyboru Pracownika)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Wsparcie koleżanek i kolegów, programy mentorskie

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju w Axpo

  • Możliwość poznania i rozwoju branży energetycznej

  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń i konferencji

  • Po okresie 3 miesięcy: dofinansowanie zajęć z języków obcych w godzinach pracy

  • Progresywny pakiet opieki medycznej, karta Multisportu

  • Pracę w młodym i zmotywowanym zespole

  • Najnowocześniejsze biuro w centrum Warszawy z bardzo dobrym dojazdem i piękną panoramą miasta