Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Backend Developer

THTG SP Z O O

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • Symfony

  • Laminas

Mile widziane

  • MariaDB

  • MS SQL Server

  • CI/CD

Twój zakres obowiązków

Podczas pracy na tym stanowisku dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za rozbudowę produktów z portfolio THTG. Naszymi klientami są największe spółki Deweloperskie i z branży nieruchomości w Polsce i w Europie. W zakres obowiązków wchodzi tworzenie i konserwacja elmentów interfejsu graficznego w Angular, wspierając się material design.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z językiem PHP

  • znajomość wzorców projektowych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość zwinnych metodologii pracy

  • zdolność pracy w zespole, komunikatywność

  • otwartość na zmiany, ciągły rozwój

  • doświadczenie w pracy z frameworkami Laravel/Symfony/Laminas

  • doświadczenie w pracy w środowiskach kontenerowych

  • doświadczenie w pracy ze środowiskami cloudowymi

  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych

  • doświadczenie w pracy z bazami danych MariaDB, MS SQL Server

  • doświadczenie w pracy z systemami CI/CD

To oferujemy

  • pracę w formie umowy o pracę lub B2B

  • dodatkowy system motywacyjny

  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

  • jako Partner Microsoft wyjazdy szkoleniowe

  • możliwość awansu zawodowego

  • jasna ścieżka zawodowa

  • otwarte zasady wynagrodzenia

  • możliwość wspierania kształcenia się

  • możliwość otrzymania karty Fitness oraz Wsparcie Leczenia

  • jako Partner Microsoft możliwość skorzystania z upustów na soft oraz sprzęt

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • system motywacyjny

Jesteśmy firmą programistyczną działającą od 2011 roku. Wdrażamy własną platformę informatyczną jako produkt dedykowany dla Deweloperów Budowlanych, Firm Budowlanych i Zarządców Nieruchomości. Naszymi klientami są firmy o różnej wielkości od tych największych notowanych na GPW, Spółek Skarbu Państwa po firmy o mniejszym kapitale.

Nasze systemy wyróżnia zastosowanie szeregu automatyzacji oraz sztucznej inteligencji, dzięki którym wchodzą one w interakcję z użytkownikiem i wspomagają jego działanie.

Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji, w łatwy sposób dostosowuje się je do własnego stylu pracy, przyzwyczajeń czy też indywidualnych wymogów organizacji.

Nasze rozwiązania łączą w jedną całość zalety najbardziej popularnych rozwiązań dostępnych na rynku. Dzięki temu korzystając z naszego oprogramowania maksymalnie zmonetyzujesz swoje dane.

Przewiń do profilu firmy

Programowanie jest sztuką.

My tworzymy z pasją!