Oferta pracy

Junior Backend Developer

Experis

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Junior Backend DeveloperNumer ref.: JBD/082/KMA

Zadania:

  • Tworzenie, rozwijanie i utrzymanie aplikacji dla systemów produkcyjnych
  • Tworzenie, rozwijanie i utrzymanie obiegów dokumentów na platformie FlowPortal
  • Integracje obiegów dokumentów z istniejącymi systemami informatycznymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i dla użytkowników końcowych
  • Współpraca z zespołem developerskim

Wymagania:

Podstawowa znajomość:

  • C#
  • .NET Core, .Net Framework
  • Entity Framework
  • Microsoft SQL Server (T-SQL)
  • CSS, Javascript, TypeScript, HTML- mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju w kierunku FullStack Developera
  • Dostępność max. od września

Tychy

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w zależności od preferencji
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover
  • Wynagrodzenie do 9 tyś. zł brutto na UoP w zależności od doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne