Oferta pracy

Junior Backend Developer

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • JPA

  • Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i pisanie nowych aplikacji z użyciem Spring Boot 2 / JAVA 11+ / MS SQL

  • pisanie testów z użyciem SPOCK/JUNIT

  • wykonywanie code review

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej rok doświadczenia jako Java Back-end Developer w projektach opartych o Spring Framework

  • dobrze znasz SQL oraz JPA lub Hibernate

  • potrafisz budować API z użyciem REST

  • jesteś w stanie pracować przy architekturze mikroserwisowej i monolitycznej

  • efektywnie współpracujesz w zespole

  • posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • jesteś zainteresowany/a współpracą na podstawie umowy o pracę

Mile widziane

  • znajomość bazy danych Microsoft SQL Server

  • znajomość brokerów kolejkowych: JMS lub RabbitMq lub Kafka

  • znajomość Maven i Gradle

  • znajomość metodyki Scrum

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym warszawskim Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości

  • Elastyczny czas pracy

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami