Oferta pracy

Junior BI Consultant

Apollogic Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie swoich kompetencji w kierunku konsultanta Business Intelligence

  • Tworzenie raportów biznesowych (w szczególności SAP, Microsoft, Tableau)

  • Projektowanie zapytań i baz danych

  • Projektowanie modeli przepływu danych

  • Zasilanie obiektów danymi

  • Projektowanie i programowanie kokpitów zarządczych

Nasze wymagania

  • Czujesz się swobodnie w pracy z dużymi bazami danych

  • Ekscytuje cię myśl, że możesz mieć wpływ na decyzje podejmowane w największych przedsiębiorstwach

  • Fascynuje cię jak Machine Learning i Sztuczna Inteligencja wpływają na przetwarzanie danych i podejmowanie decyzji

  • Chcesz się rozwijać w obszarze wiodących technologii wspierających decyzje biznesowe

  • Jesteś osobą komunikatywną i masz zdolności analitycznego myślenia

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim

Mile widziane

  • Doświadczenie z dowolnym systemem raportującym

  • Doświadczenie z hurtowaniami danych

  • Doświadczenie z procesami ETL

  • Dwa języki na poziomie komunikatywnym (angielski i niemiecki)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w silnie wspierającym się środowisku doświadczonych konsultantów

  • Możliwość podejmowania własnych inicjatyw, by wpłynąć na kierunek rozwoju zespołu

  • Kursy językowe i szkolenia IT

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Możliwość otrzymania budżetu na realizację własnych inicjatyw

  • Udział w imprezach integracyjnych

  • Wsparcie i opiekę naszych coachów

  • Wspólne piątkowe śniadania

Apollogic Sp. z o.o.

Apollogic to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w wyspecjalizowanym doradztwie IT, oferująca usługi z zakresu systemów SAP, Business Intelligence oraz tworzeniu i rozwijaniu aplikacji biznesowych. Oferujemy również wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru IoT, Machine Learning i Sztucznej Inteligencji.

Przewiń do profilu firmy