Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior BI & Data Science Analyst

10 SENSES sp. z o.o.

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0009 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Power BI

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach business intelligence i data science dla klientów polskich i zagranicznych

  • Praca z dużymi zbiorami danych

  • Praca nad projektami w oparciu o metodyki zwinne (Agile)

  • Realizacja projektów związanych z ETL / ELT

  • Przygotowywanie dashboardów Power BI

  • Przygotowywanie raportów i przeprowadzanie analiz

  • Automatyzacja raportowania i procesów przetwarzania danych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analizie danych

  • Dobra znajomość SQL

  • Do 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Znajomość MS Excel

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Biegłość w czytaniu dokumentacji technicznych po angielsku

  • Znajomość Power BI

  • Znajomość Python

  • Wykształcenie zgodne z profilem stanowiska (analiza danych, statystyka, metody ilościowe, informatyka i ekonometria)

  • Wykształcenie techniczne, ekonomiczne czy też badania społeczne

  • Wysoka średnia ocen podczas studiów

  • Znajomość metod statystycznych oraz maszynowego uczenia

  • Znajomość zagadnień modelowania baz danych (np. OLAP vs OLTP, DWH vs DLH)

  • Znajomość narzędzi big data (np. Data Factory, Synapse, pySpark)

To oferujemy

  • Ciekawe projekty w obszarze BI, Data Science, AI/ML, Inżynieria danych

  • Hybrydowy model pracy

  • Zdobywanie doświadczenia w nowoczesnych technologiach analitycznych

  • Wspólnie wypracowywaną ścieżkę rozwoju Twoich kompetencji w jednym z obszarów: BI, Data Science, AI/ML, Inżynieria danych

  • 5 godz. tygodniowo płatnego czasu pracy przeznaczone na szkolenia techniczne i zdobywanie certyfikatów

  • Kulturę feedbacku

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Świadczymy usługi z obszaru data science, business intelligence, machine learning oraz data governance. Łączymy najnowsze technologie analizy danych ze zrozumieniem biznesowych potrzeb klientów. Oprócz standardowych prac data science oraz BI realizujemy również unikalne projekty w nowatorskich technologiach (np. process mining, analiza logów z infrastruktury fizycznej).

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku

Poszukujemy kandydata do wzmocnienia naszego zespołu BI i Data Science. Jeżeli interesuje cię ścieżka rozwoju w tym obszarze to zapraszamy do naszej firmy. Pracujemy w dynamicznie rozwijającej się branży, więc interesuje nas Twój potencjał, a niekoniecznie doświadczenie.

Jesteśmy otwarci na dwa rodzaje kandydatów – osoby o typowym profilu zawodowym data science, metody ilościowe, analiza danych, ale chętnie zatrudnimy również dobrych kandydatów, którzy dopiero chcą się rozwijać w tym obszarze.

W 10 Senses pracujemy jako jeden zespół. Kładziemy duży nacisk na współpracę, wspieranie członków zespołu w wyzwaniach projektowych oraz dzielenie się wiedzą.