Oferta pracy

Junior BI Developer

APN Promise S.A.O firmie

  • Domaniewska 44A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

APN Promise S.A.

Domaniewska 44A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pracować w 15 osobowym, stale rosnącym zespole;

  • Będziesz odpowiadać za analizę danych źródłowych;

  • Będziesz tworzyć raporty i modele analityczne;

  • Będziesz realizować różnorodne projekty dla Klientów zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w budowaniu analiz i raportów w jednym z narzędzi (Power BI, Qlick View, Tableau, Excel, Reporting Service);

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć podnoszenia wiedzy i ciągłego doskonalenia.

Mile widziane

  • Znajomość języka SQL;

  • Znajomość zagadnień bazodanowych i hurtowni danych;

  • Znajomość angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku od 30 lat, w oparciu o Umowę o pracę;

  • Pracę u największego partnera firmy Microsoft w PL – możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft;

  • Możliwość uzyskania premii kwartalnej;

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty Multisport);

  • Rekrutację on-line oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne