Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior BI Developer

A.T. Kearney Sp. z o.o.

Królewska 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • Python

  • R

  • SQL

Mile widziane

  • JavaScript

  • C#

  • AWS

  • GCP

Twój zakres obowiązków

Do rosnącego zespołu DCoE (Digital Centre of Excellence)

w Warszawie, szukamy specjalistów oraz developerów Business Intelligence, którzy będą odpowiedzialni za projektowanie i tworzenie zaawansowanych rozwiązań analitycznych i wizualizacyjnych. Nasz zespół składa się

z ekspertów z zakresu Data Science i Machine Learning, rozwiązań Business Intelligence oraz architektury IT

oraz rozwoju oprogramowania.

Typowe zadania projektowe dla roli Junior BI Developera obejmują manipulacje i transformacje danych, projektowanie

i tworzenie raportów analitycznych, z wykorzystaniem narzędzi BI, oraz utrzymaniem już istniejących rozwiązań. Podczas swojej pracy będziesz prezentować stworzone przez siebie raporty członkom zespołu projektowego lub bezpośrednio klientowi.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w analizie danych lub Business Intelligence

  • Inżynier/ Magister z Informatyki / Analityki Danych / Big Data / innej dziedziny związanej z IT

  • Doświadczenie w narzędziach Business Intelligence (Power BI / Tableau)

  • Doświadczenie w Python / R

  • Doświadczenie w relacyjnych bazach danych (SQL)

  • Kreatywne myślenie oraz poczucie estetyki

  • Zdolności analityczne i przywiązywanie uwagi do szczegółów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności komunikacyjne - ważną częścią pracy jest komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość jednej z technologii chmurowych (Azure / GCP / AWS)

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji rozwiązań Microsoft (Power Apps / Power Automate)

  • Inne języki programowania (np. JavaScript, C#)

To oferujemy

  • Szybki rozwój kariery

  • Wiele możliwości rozwoju umiejętności (dostęp do platform takich jak Udemy, roczny budżet na szkolenia i certyfikaty, zróżnicowane zadania projektowe z możliwościami lokalnymi i międzynarodowymi)

  • Konkurencyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna, plan emerytalny i program Multisport)

  • Środowisko ambitnych osób, nastawionych na tworzenie najlepszych wartości dla naszych klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Czego możesz oczekiwać

  • Nowe możliwości. Współpracując z klientami z różnych branż i praktyk, poszerzysz swoją wiedzę i doświadczenie w wielu obszarach.

  • Rozwój. W Kearney będziesz pracować z ludźmi, którzy pomogą Ci być najlepszym. Zapewniamy zasoby potrzebne do rozwoju i przekraczania własnych oczekiwań, bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię kariera.

  • Możliwość bycia sobą. W Kearney dajemy Ci swobodę twórczego współtworzenia wartości, jednocześnie realizując własne marzenia. Chcemy, abyś zaangażował/ a się w pracę i czerpał/a radość z tego, co robisz. Dlatego wspieramy naszych pracowników, gdy chcą pokazać swoją wyjątkowość i oferujemy spersonalizowane możliwości.

Jesteśmy globalną firmą doradczą w ponad 40 krajach, której pracownicy sprawiają, że jesteśmy tymi, kim jesteśmy. Kearney - to osoby o różnych pasjach i mocnych stronach, które czerpią tyle samo radości z wykonywanej pracy, co ze współpracy z naszymi klientami. Przez lata pielęgnowaliśmy kulturę, w której jednoczą nas wspólne wartości - pasja, solidarność, hojność, ciekawość i odwaga - a te ożywają

w pracy, którą wykonujemy.

Nasi ludzie wyróżniają Kearney - dla naszych klientów, naszych współpracowników i naszych społeczności. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy indywidualni i otwarci oraz tworzymy miejsce, w którym każdy może w pełni zaangażować się w pracę.

Przewiń do profilu firmy