Oferta pracy

Junior Billing Specialist with English

Manpower CoRE

  • Piekary Śląskie, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Młodszy specjalista (Junior)
Junior Billing Specialist with EnglishNumer ref.: BSP/019/AZU

Zadania:

  • Obsługa wysyłki faktur do dedykowanych klientów poprzez platformy dostawców (np. Ariba, Coupa, Fieldglass, Tungsten)
  • Umieszczanie faktur sprzedaży w systemach dostawców
  • Obsługa MS Office, Sales Force
  • Komunikacja z klientami oraz poszczególnymi działami firmy w jęz. angielskim
  • Weryfikacja danych w systemie księgowym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1-C2)
  • Umiejętność rozwiazywania problemów
  • Dobra obsługa komputera i pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Mile widziane doświadczenie lub edukacja/ studia w trakcie w obszarze finansów, księgowości
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dokładność

Katowice

Oferta:

  • Praca zdalna, hybrydowa lub stacjonarna - w zależności od preferencji Kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16, 9-17
  • Pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Oferta dla osób poszukujących możliwości wykorzystywania jęz. angielskiego na co dzień
  • Możliwość zdobycia i rozwijania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej strukturze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne