Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Brand And Sales Manager

OPENCARD Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dwóch projektów: własnej marki produktowej e-commerce oraz działu sprzedaży projektu lojalnościowego, który realizujemy dla zewnętrznego Klienta korporacyjnego

  • Markę produktową będziesz wspierać poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z dostawcami i podwykonawcami, koordynację ich pracy, testy produktów oraz przygotowywanie kalkulacji marżowych

  • Projekt lojalnościowy będziesz wspierać poprzez bezpośrednią obsługę klientów biznesowych (kontakt telefoniczny i e-mailowy), koordynację realizacji kampanii oraz przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z Klientami biznesowymi w co najmniej jednym z działów: marketingu/sprzedaży/rozwoju produktów (doświadczenie zdobyte w agencji, start-up’ie lub własnej firmie to duży atut)

  • Czujesz się swobodnie w bezpośrednich kontaktach biznesowych i lubisz negocjować

  • Zazwyczaj sprawdzasz różne warianty oraz dokonujesz obliczeń zanim podejmiesz decyzję

  • Znasz angielski w stopniu komunikatywnym (co najmniej w piśmie i na poziomie B2)

  • Masz optymistyczne nastawienie do życia i często się uśmiechasz

  • Wykazujesz otwartość na różne formy zatrudnienia

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia, który składa się z części stałej oraz premii

  • Przyjazną atmosferę w zgranym i efektywnym zespole w firmie o luźnej kulturze organizacyjnej

  • Hybrydowy model pracy oraz dostęp do klimatycznego biura z hamakiem i widokiem na Warszawę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet szkoleń

OPENCARD Sp. z o.o.

OpenCard Sp. z o. o. to agencja obsługująca programy lojalnościowe oraz zajmująca się sprzedażą produktów e-commerce. W naszym portfolio posiadamy marki własne, a także obsługujemy zewnętrznych Partnerów korporacyjnych. Naszymi Klientami są globalne instytucje finansowe.

Przewiń do profilu firmy